VÁŠ SVATEBNÍ FOTOGRAF

Zachytím všechny okamžiky vašeho života – od prvního pohledu po první tanec

VÁŠ SVATEBNÍ FOTOGRAF

Zachytit na fotce autentickou atmosféru je můj cíl. Obzvlášť u svatby takové fotky vždy vtáhnou do děje, a rozhodně se vybaví vzpomínky, na které budete ještě dlouho vzpomínat.

Jsem převážně svatební fotograf. Působím v Moravskoslezském kraji, nejčastěji v Karviné, Havířově, Frýdku - Místku a fotím kromě svateb i portréty a těhotenské foto.

Baví mě zachycovat neopakovatelné okamžiky života. Ať je to již vaše "ANO", nebo procházka s dětmi. Vždy se najde okamžik, který je jedinečný a rádi na něj budete vzpomínat. Zachytím okem foťáku chvilky života, ke kterým se budete ve vzpomínkách rádi vracet.

Svatební polibek

PORTFOLIO

Někdy obrázek vydá za tisíce slov. U svatební fotografie toto moudro platí dvojnásob, a proto jsem připravil malou ochutnávku mé práce. U svatby mám nejraději spontánní nenucené focení, při kterém o mně ani nebudete vědět a svatbu si naplno užijete bez otravného pózování. Nejlepší momenty jsou přeci ty, které vymyslí situace sama a ne fotograf.

Odevzdávám obvykle 300 600 fotek, záleží na rozsahu focení a náplni každé konkrétní svatby. Co nejdříve po focení se snažím dodat několik prvních ukázek. Termín dodání všech fotek se pohybuje zpravidla kolem 14 dní od svatby (maximálně 30 dní). Všechny fotky odevzdávám digitálně, buď přes webovou úschovnu, nebo na USB disku podle domluvy.


NevěstaOhňostrojNápis loveKravataSvatební kyticePolibekRozbíjení talíře

Aktuální fotografie

Facebook

CENÍK 2023

Jsem svatební fotograf z Karviné, ale dojedu za Vámi téměř kdekoli. Připravil jsem pro vás 4 druhy balíčků foto služeb. V celodenním balíčku je zahrnuta doprava do 50km zdarma. Dojezd dál si domluvíme společně předem. Využít můžete tlačítko pod nabídkou s odesláním poptávky, nebo pro rezervaci Vašeho termínu. Rezervační poplatek činí 1500,-Kč a máte jistotu Vašeho termínu. Před samotným focením doporučuji se osobně setkat a probrat všechny podrobnosti konkrétního focení. Vše je samozřejmě ošetřeno smlouvou.


Pro specifický požadavek je k dispozici balíček Individuál. Toto lze využít například k focení reklamy či eventu.

Svatební místo

Pouze obřad

6 000 Kč

Maximálně 3h focení

100 - 200 ks foto

Foto na USB disku + 200,-Kč

Nevěsta

Celodenní focení

10 000 Kč

12h focení

Foto na USB disku

min. 300 - 400 ks foto

Hodina navíc + 1000,-Kč

Portrét mámy a dcery

Portréty

600 Kč

Max. 30 min

10 ks foto

Individuální focení

Individuál

-- Kč

Individuální focení

Produkty

Reklama

Pracovní schůze

Jiný druh poptávky či nabídky

Kontakt

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo návrh na spolupráci, využijte kontaktní formulář nebo použijte tel. číslo: +420 608 300 292
Vaše jméno E-mail Vaše zpráva Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat